Wyposażenie żłobka w meble – czy można zdobyć dofinansowanie?

Jeżeli planujemy uruchomić żłobek, to na początku dokładnie musimy policzyć ile pieniędzy potrzebujemy, tak aby mieć pewność, że bez problemów będziemy mogli uruchomić taką placówkę i już od pierwszych dni będzie się w niej znajdowało wszystko to, co będzie niezbędne. projektor multimedialny optoma

Odpowiednie dofinansowania

Jeśli zagłębimy się w temat, to szybko trafimy na informację, że możemy tutaj liczyć na odpowiednie dofinansowania, które sprawią, że łatwiej będzie nam uruchomić takie miejsce. Otrzymane pieniądze będziemy mogli przeznaczyć na wynagrodzenie dla nauczycieli, albo na zajęcia dodatkowe.

Chociaż trzeba wiedzieć, że nie otrzymamy 100% potrzebnych pieniędzy, bo część kwoty będziemy musieli wyłożyć, jako wkład własny.

Co z wyposażeniem?

Zastanawiamy się, czy takie dofinansowanie będziemy mogli wydać na wyposażenie żłobka? Warto dokładnie się wczytać w umowy, ponieważ zazwyczaj jest tak, że jakiś procent tego co otrzymamy, będziemy mogli wydać na meble, jednak trzeba się zorientować ile dokładnie, tak aby tej kwoty nie przekroczyć. Zazwyczaj dofinansowanie na meble, nie powinno przekroczyć 10%.

Może się wydawać, że to nie wiele, jednak przy reszcie dofinansowanych wydatków, spokojnie z własnej kieszeni będziemy mogli dołożyć brakującą kwotę.