Szeroki zakres zastosowań tablic moderacyjnych – sprawdzamy!

W każdej szkole z pewnością znajdziemy wiele tablic lub gablotek, jednakże oprócz nich bardzo często możemy się spotkać również z tablicami moderacyjnymi. Są one przede wszystkim bardzo uniwersalnym akcesorium, które to zwłaszcza na gruncie szkolnym może mieć naprawdę wiele zastosowań.

W zależności od typu jaki wybierzemy, mogą one mieć klasyczną lub też bardziej charakterystyczną konstrukcję. Będą nadawały się między innymi do wieszania ogłoszeń lub też tworzenia tymczasowych galerii.

Świetnie powinny wkomponować się w krajobraz szkolnego korytarza, a ich specyfika pozwala na łatwe manewrowanie nimi.

Tablice moderacyjne – charakterystyka

Tego typu tablice wykonywane są z przeróżnych materiałów.

Wśród tych najpopularniejszych wymienić można korek, materiał suchościeralny lakierowany lub też tekstylia. Pozwala to na stosowanie ich do naprawdę wielu rzeczy.

Mogą one pełnić chociażby funkcję organizacyjną, kiedy to będą stosowane do dzielenia przestrzeni korytarza lub sal. Poza tym świetnie sprawdzą się też do różnego rodzaju przedsięwzięć uczniowskich takich jak koncerty lub przedstawienia.

Wyposażone w kółka sprawiają, że nie ma problemów z ich przestawianiem, a nogi wykonane ze stali gwarantują odpowiednią stabilność.