Czym jest wizualizer i do czego się przydaje?

Czasami jest tak, że wykonujemy jakieś doświadczenie, uczniowie powinni je widzieć z bliska, ale niestety nie ma takiej możliwości, aby wszyscy znaleźli się blisko stołu.

Na szczęście jak się okazuje mamy tutaj propozycję, którą możemy wykorzystać. Z jednej strony wszyscy będą wszystko dokładnie widzieli, z drugiej sprawdzi się podczas wykonywania niebezpiecznych eksperymentów.

Warto zainwestować w wizualizer

Jeżeli chcemy mieć pewność, że zawsze, wszyscy uczniowie będą dokładnie widzieli to co chcemy im pokazać, to powinniśmy zainwestować w wizualizer dla szkoły.

To niewielka kamera, które w czasie rzeczywistym będzie pokazywała na ekranie to, co się dzieje. Dzięki takiemu wizualizerowi każdy uczeń, nawet ten z ostatniej ławki będzie wszystko dokładnie mógł widzieć.

Wizualizery w szkole

Możemy wybrać wizualizer, który pozwoli nam jedynie na oglądanie obrazu w czasie rzeczywistym. Ale możemy wybrać również taki, który pozwoli nam na zapisanie zrzutów ekranu na karcie, dzięki czemu będziemy mogli je wykorzystać w późniejszym czasie.

Szukasz sprzętu dla swojej szkoły? Zapraszamy na: https://edumax.com.pl/

Warto zobaczyć jaki wizualizer jest nam proponowany i na który z nich powinniśmy się ostatecznie zdecydować. Najważniejsze jest to, że może on znacznie ułatwić prowadzenie lekcji.